• Koncert Laureatów

• Koncert Laureatów Małego Konkursu Recytatorskiego już za nami!

Miło nam poinformować, że dwie uczennice naszej szkoły –Julia Kozicka z klasy VIIIB oraz Amelia Kowalczyk z klasy VIB  24 września 2021 roku wystąpiły w Koncercie Laureatów XXXVII i XXXVIII

Ogólnopolskiego Małego Konkursu Recytatorskiego w Radomiu. Konkurs
          organizowany przez Towarzystwo Kultury Teatralnej od lat inspiruje,
          objawia talenty, rozbudza miłość do słowa i do teatru. Koncert Laureatów to występ najlepszych z najlepszych.

Dziewczyny mimo pandemii wzięły udział w eliminacjach szkolnych i powiatowych w Kozienicach. Tam ich talent recytatorski został doceniony przez jury, otrzymały nagrodę i zaproszenie do udziału w Koncercie Laureatów w Radomiu. Prawda, że to proste?
          Wystarczy talent,  chęci i dobry wiersz polskiego twórcy i  szczypta wskazówek od nauczyciela języka polskiego. To recepta na sukces!

Julko! Amelko! Gratulujemy! Czekamy na Wasze kolejne występy.